תקנון
אתר BSP GROUP הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות למגוון רחב של מוצרים, האתר מתופעל ע”י בי.אס.פי גרופ  ע.מ 558453510 אהלי יוסף 3 ירושלים ,אשר מוכרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים.


אופן הקנייה
כל אדם המחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל יכול להזמין מאצלנו. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים, משתמש באתר בסיום ההזמנה לאחר הוספת הפריטים שבהם מעוניין צריך לגשת לקופה לצורך אישורה . המוצרים המוצגים באתר אינם מיועדים למכירה לסוחרים אלה ללקוחות פרטיים ועיסקיים .


תשלום
התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים כאשר כל תשלום הינו מעל 250 שח, ללא ריבית,בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה בהתאם להסכם שלכם עם חברת הכ.אשראי שברשותכם . פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתו קשר טלפוני, ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.

הכנת ההזמנה

מרבית הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי וזמינים לאספקה מיידית, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח ואישורו, ככלל פריטים חסרים ישלחו בנפרד תוך פרק זמן קצר ובתנאי כי הם קיימים במלאי היבואן או היצרן ולא יחוייבו בדמי משלוח . יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר ביום העסקים הסמוך למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל את ההזמנה כמחוייב בחוק ההגנה צרכן תשמ”א 1981.

משלוח
אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות משלוחים עד הבית מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון חברת השליחויות ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה. זמני משלוחים מפורטים בדף המוצר או בדף סיום ההזמנה.

ביטול עסקה

רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב או טלפונית כמצויין כמפורט בחוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981, כאשר איננו גובים דמי ביטול כל עוד המוצר לא נשלח לבית הלקוח. לאחר והמוצר נשלח לבית הלקוח נחייב את הלקוח בעלות משלוח בלבד. את המוצרים יש להחזיר אל  אהלי יוסף 3 ירושלים באמצעות שליח,כאמור הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה.

 

החזרות והחלפות

במידה והלקוח יתחרט וירצה להחזיר את המוצר, יעשה הדבר במקרה והאריזה לא נפתחה כלל, ולא נעשה שום שימוש במוצר, עלות החזרה למחסננו – 40 ש”ח, במידה והלקוח התחרט ולא רוצה את המוצר, יהיה עליו להחזיר את המוצר עם חברת שליחויות עד למחסננו, במידה ואין ללקוח אפשרות כזו נוכל לבצע את השירות בעלות של 40 ש”ח, אין חברתנו משתתפת בעלות ההחזרה וכמו כן לא יוחזרו ללקוח דמי המשלוח ששילם או אם קיבל הלקוח משלוח חינם, יחוייב הלקוח בעלות של 25 ש”ח משלוח.

אחריות למוצרים טכנולוגים

תנתן תעודת אחריות של היבואן. מובהר בזאת כי האחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן והיצרנים בלבד על פי כתב האחריות המצורף לפריט ואם חלה תקלה בפעולתו על הצרכן לפנות ליבואן על פי כתב האחריות שבידו, וכי במקרה שלא ניתן יהיה לאתר את היצרן/היבואן על מנת לממש את האחריות ומחיר המוצר עלה על 400 ₪, תחול האחריות על העסק המוכר והוא יכנס בנעליו של היצרן/יבואן. על שאר המוצרים תנתן אחריות של בי. אס. פי גרופ לשלושה חודשים מיום הרכישה וזאת בתנאי שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר, פריט שימצא לא תקין יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש. הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והחזרתו אל הלקוח לא תחויב בדמי משלוח.

טעויות במפרטים על החברה מוטל נטל למסור מפרטים מדויקים של המוצרים. במקרים בהם תגלנה טעויות במפרטי המוצרים, על החברה לנקוט בכל הפעולות בכדי לתקן טעויות אלה.

אחריות לראשי דיו וטונרים על הקונה לוודא לפני פתיחת האריזה של המוצר כי הוא מתאים לדגם המדפסת שברשותו במידה והקונה נוכח לדעת כי המוצר אינו מתאים לצרכיו, הוא זכאי להחזירו תוך 30 יום שלם ובאריזתו המקורית אל משרדינו באהלי יוסף 3, ירושלים כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה ואנו נזכה את כרטיס האשראי במלוא ערכו של המוצר המוחזר, למען הסר ספק מובהר כי לא נוכל לזכות ראש דיו או טונר אשר אריזתו נפתחה. ראשי דיו וטונרים אשר מוציאים תוצאות הדפסה גרועות אשר בעייני הלקוח נראים לכאורה פגומים, יש לשלוח אלינו לצורך בדיקה במעבדת היבואן אנו מתחייבים להחזיר את הפריט הנבדק תוך 14 ימי עבודה, ראש דיו או טונר אשר נסתם או נפגם במהלך השימוש יתוקן במעבדות היבואן ויוחזר ללקוח להמשך שימוש, במידה והפריט אינו ניתן לתיקון אנו נחליפו בפריט חדש וזאת על פי שיקול דעתנו הבלעדית.

משלוחים מיוחדים

חלק ממוצרינו משלוחם דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של מוצרים כנ’ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים, אותם נציין בכל מקום רלוונטי.


הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא’ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו, מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי .